Teeni kõikidelt ostudelt raha tagasi -8 s/l +2% cashback, kui maksad meie kaardiga

Restoran Spot

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

SPOT on koht, kus sünnivad parimad mõtted ja maitsed. Restoran pakub modernset Euroopa kööki ning ootab sõpradega nautima! Soojade ilmadega kutsub kliente päikeseküllane terrass maja ees ja sisehoovis, igal ajal on olemas privaatsed ruumid seltskonnale ja alati sume atmosfäär.

SPOT sai alguse heade sõprade kauaaegsest ideest ja unistusest – koht, millel oleks oma hing! Köögis tuuakse tuntud Euroopa roogade sisse ka maitsenüansse Eestist ja Skandinaaviast. Menüü on mõjutatud värsketest ideedest ja loomulikult hooajalisusest. Eelroogade seas on lai valik mereandide- ja kalasõpradele, praadide menüüs on rõhk aga grillitud liharoogadel. Magustoidud on traditsioonilised ja oma tuntud headuses!

Restorani teevad eriliseks veel ka kõhutäie menüüd, mis kujutavad endast 4-käigulist õhtusööki. Fikseeritud hinna sisse kuuluvad ka vesi, kohv/tee ja leivavalik. Kõhutäie menüü on mugav lahendus suurtele seltskondadele, alates 10 inimesest, ning kuulub ettetellimisele. Päevastele külastajatele pakuvad rõõmu erilised lõunapakkumised, mis on iga päev erinevad ja üllatavad. Vanalinna miljöö loob sooja ja hubase atmosfääri ning loob soodsa pinnase heade ideede loomisele. SPOT teab hästi, et inimene alustab söömist silmadega. Seetõttu on roogade väljapanekule palju tähelepanu pööratud ning iga taldrik näeb välja kui eraldiseisev kunstiteos. Värvide ja maitsete mäng loob kokku ideaalse koosluse.

Placet Group klientidele kehtib restoranis SPOT kogu menüüle 10% soodustus.


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?